Často kladené otázky

  • Ak sú všetky Vami objednané produkty skladom, Vaša objednávka bude odoslaná do 24 hodín okrem víkendu.
  • Ak produkty nie sú skladom termín odoslania je zvyčajne 7-14 pracovných dní.
  • V prípade väčšej objednávky, Vás budeme kontaktovať či môžeme Vašu objednávku odoslať na 2 krát. V prvej várke produkty, ktoré sú skladom a neskôr ostatný tovar.

Tovar posielame kuriérskou službou. Čiže za tovar zaplatíte pri prevzatí zásielky, je možná aj platba platobnou kartou. Kuriér Vás bude kontaktovať pred doručením zásielky. Zásielka je doručovaná nasledujúci pracovný deň od odoslania.

O odoslaní zásielky budete informovaný SMS správou a emailom s podacím číslom Vašej zásielky.

Ak potrebujete tovar doručiť Slovenskou Poštou napíšte to do poznámky k Vašej objednávke. Tovar Vám pošleme dobierkovou službou Slovenskej pošty a za tovar zaplatíte pri prevzatí zásielky. Zásielka bude uložená na pošte max. 15 dní. Listové zásielky (max. do 2kg) by ste mali mať na Vašej pobočke pošty do 1-2 pracovných dní. Balíky nad 2kg sa doručujú do 2-3 pracovných dní. Služba je dostupná len pre Slovensko !

Tovar do Českej republiky posielame Slovenskou Poštou na dobierku. Za objednaný tovar zaplatíte pri prevzatí v CZK podľa aktuálneho kurzu EUR.

Zásielka Vám bude doručená za 2-4 pracovné dni od odoslania.

Poštovné je 9,00 EUR.

Samozrejme áno.

Po prevzatí zásielky si všetok oblečenie vyskúšajte, nedávajte však dole visačky ! Snažte sa nezničiť obal produktov.

V prípade, že Vám nesadne veľkosť, alebo nie ste s tovarom spokojný ihneď nás informujte telefonicky alebo mailom. Nepoškodený tovar s visačkami v originálnom balení aj s dokladom o kúpe nám pošlite naspäť na našu adresu doporučene, aby ste mali podacie číslo zásielky v prípade straty balíka.
Do zásielky vložte poznámku, že požadujete výmenu veľkosti, alebo zámenu za iný tovar, prípadne vrátenie peňazí na Vami udaný účet.

Prepravné náklady pri výmene alebo vrátení tovaru hradí v plnej výške zákazník.

Na 97% áno.

Bohužiaľ nemáme online prepojený sklad s webshopom. Web sa aktualizuje manuálne na 1-2 dennej báze. Preto je možné, že Vami zvolený tovar bol už medzičasom predaný. V tomto prípade budete kontaktovaný a možnosti dodania.

Ak máte záujem o produkt, ktorý sa nenachádza v katalógu nášho webshopu kontaktujte nás. Zistíme či je Vami zvolený produkt dostupný u výrobcu a ak je možné objednáme ho pre Vás.

Pravdepodobne sa jedná o produkt u ktorého bola ukončená výroba a Vami požadovanú veľkosť už nemá skladom ani výrobca.