O značke GASP

Švédska FITNESS TRADING AB  spoločnosť stojí za obchodnými názvami Gasp a Better Bodies. Ako spoločnosť, s viac ako 20 ročnými skúsenosťami s kulturistickou a fitness komunitou, ponúka svoje produkty vo viac ako 40 krajinách po celom svete.

Gasp Inc. dodáva široký sortiment doplnkov a oblečenia  pre ťažké tréningy v posilňovni, ako aj na každodenné nosenie mimo posilňovni. Produkty GASP sú opracovávané ručne, aby bol každý kus jedinečný. Dbá na detaily, dokonalý strih a ponúka iba prvotriednu kvalitu. 

GASP nie je len oblečenie, to je životný štýl!
GASP je ako jedna veľká rodina. Ak uvidíš niekoho, kto má na sebe toto oblečenie jednoducho vieš, že jeho život je spojený so železom. Bez ohľadu, či si na Slovensku, alebo v inej krajine sveta. Ak fandíš kulturistike, obleč sa do tejto fantastickej značky a na vlastnej koži okús, aké to je vyzerať a cítiť sa ako skutočný šampión. Získaj si rešpekt a reprezentuj svoj štýl.
 

GASP výrobky nie sú určené pre každého v posilňovňi, je to len pre tých najoddanejších športovcov!
Náš vývojový tím je hrdý na prácu s najlepšími športovcami sveta a slúži pre ľudí, ktorí sú srdcom oddaní  železnému športu a patria k tvrdému jadru. Vítame tých, ktorí chcú zažiť, čo znamená byť medzi najlepšími športovcami sveta v Gasp rodine. Uvidíš a ucítiš to, o čom Gasp skutočne je. GASP sa záväzuje naďalej pokračovať v inovatívnej čínnosti pri tvorbe najlepšej značky jedinečného tréningového oblečenia a doplnkov.

 

Pred uvedením nového produktu do predaja, ho tvrdo otestujeme aj v posilňovni.

GASP webshop

 

Oficiálny GASP Youtube kanál